Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №2» Запорізької міської ради

Pediatric Clinic стоматологічна поліклініка

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №2» Запорізької міської ради є самостійною амбулаторною установою, в якій забезпечено надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування та зубопротезування населення Олександрівського району м.Запоріжжя із захворюваннями щелепно-лицьової ділянки.
Адреси установи: 69002, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 46. Часи роботи поліклініки: з 07:00 до 20:00.
На базі поліклініки функціонують 4 відділення: стоматологічне відділення №1, відділення стоматологічне дитяче, ортопедичне відділення і стоматологічне відділення №2, яке надає ургентну стоматологічну допомогу в нічний час, вихідні та святкові дні. Поліклініка розрахована на 250 відвідувань в зміну.
Реєстратура працює з 07-00 до 20-00, тел.(061)708-95-57.
Поліклініка є клінічною базою кафедри терапевтичної та хірургічної стоматології ДУ «ЗМАПО МОЗ України».
Щороку на базі поліклініки проходять інтернатуру і практику випускники і студенти стоматологічного факультету Запорізького державного медичного університету, Дніпровської державної медичної академії, студенти Запорізького медичного коледжа - зубні техніки.
Поліклініка оснащена сучасними стоматологічними установками, спліт системами, камерами для зберігання стерильного інструментарію «Панмед», безтіньовими світильниками.
Всі терапевтичні і хірургічні маніпуляції проводяться із застосуванням ефективних анестетиків.
Пломбування каріозних порожнин, реставрації зубів проводяться з використанням сучасних стоматологічних матеріалів.
У дитячому відділенні впроваджений метод герметизації фісур.
В ортопедичному відділенні проводяться всі види знімного і незнімного протезування від простого до складного, виготовлення зубних протезів на імплантатах. Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Олександрівського району.
У поліклініці широко впроваджуються новітні технології. У стоматологічному відділенні №1 використовуються найбільш ефективні сучасні методи ендодонтичного лікування зубів, включаючи лікування за допомогою дентального хірургічного мікроскопу АМ-4000, пломбування кореневих каналів за допомогою обтуратора GuttaСore, що дає можливість проводити 3D обтурацію кореневих каналів гутаперчевими штифтами, пломбування кореневих каналів скловолоконними штифтами.
У поліклініці почали проводити операції по встановленню імплантатів, весь цикл - консультація, діагностика, встановлення імплантатів та раціональне протезування на них, все це пацієнти можуть отримати в поліклініці. Консультації та лікувальну допомогу в поліклініці надають висококваліфіковані фахівці, які постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, на сьогоднішній день в поліклініці працює 33 лікаря, 64% з них мають вищу кваліфікаційну категорію.

Керівництво

Директор

Бригадир Ольга Степанівна

Головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради

робочі дні 08:00 -16:00

Адреса закладу

69002, м.Запоріжжя
вул. Шкільна, 46

тел. (061) 708-95-52
реєстратура: (061) 708-95-57
e-mail: